Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávka dovolební výpočetní techniky
II.1.2)Hlavní kód CPV30213100 Přenosné počítače
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka, instalace a servis, notebooků, polohovacích zařízení, včetně technického příslušenství a programového vybavení.