Az ajánlattevők neve, címe és adószáma:
2. Colas Út Építőipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság (1113 Budapest Bocskai Út 73., adószám: 14904134-2-44)
5. EuroAszfalt Építő és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (2225 Üllő, Belterület hrsz 3753., adószám: 13125811-2-44)