Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 526727-2022
Ungarn-Budapest: Arbeitsplätze
2022/S 186-526727
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ZSVMMI eszközfejlesztése (megismételt eljárás)
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001104392021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30214000 Arbeitsplätze
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Videofilm utómunka
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30236000 Diverse Computerausrüstungen
32351100 Videomontageeinrichtung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Zsigmond Vilmos Mozgókép Művészeti Intézet eszközfejlesztési beszerzése
Nyertes ajánlattevő feladata videofilm utómunkához kapcsolódó eszközök szállítása a Közbeszerzési Dokumentumban meghatározott mennyiségek és műszaki paraméterek szerint.
Főbb mennyiségi adatok: A beszerzés mennyisége 58 tétel (összesen 237 db videofilm utómunkával kapcsolatos eszköz), a tételenkénti mennyiségek és a tételek leírásai a Műszaki Leírásban és az ártáblázatban kerültek rögzítésre.
Az eszközök között - a teljesség igénye nélkül, többek között - megtalálhatók Avid Media Composer munkaállomások a hozzájuk kapcsolódó hardverekkel, licenszekkel és kapcsolódó szolgáltatásokkal és AVID Storage.
Ajánlatkérő előírja, hogy a support és telepítési szolgáltatást a gyártó által minősített mérnökökkel kell elvégezni.
Az ajánlati árnak tartalmaznia kell a megajánlott eszközök teljesítési helyre való leszállítását, beszerelését és üzembe helyezését.
Egyenértékűség: Ahol a felhívás vagy a közbeszerzési dokumentumok (ide értve a műszaki dokumentumokat is) bármely része meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, ott a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése értelmében a "vagy azzal egyenértékű" kifejezést is érteni kell. Az esetleges ilyen jellegű hivatkozások a beszerzés tárgyának minél egyértelműbb megjelölése érdekében történtek. Egyenértékű műszaki megoldás a Műszaki Dokumentációban rögzített esetekben megengedett.