II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługa kompleksowa - eksploatacja, obsługa i konserwacja urządzeń wodnych wraz z odcinkowym utrzymaniem koryt cieków naturalnych na terenie PGW WP RZGW w Szczecinie
Referenznummer der Bekanntmachung: SZ.ROZ.2810.25.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług (prac) związanych z utrzymaniem w pełnej sprawności technicznej, obsługą i konserwacją urządzeń wodnych oraz utrzymaniem odcinków koryt cieków naturalnych w celu zapewnienia:
1.1.ochrony przed powodzią,
1.2.spływu lodu oraz przeciwdziałania powstawaniu niekorzystnych zjawisk lodowych,
1.3.warunków korzystania z wód w tym utrzymywania zwierciadła wody na poziomie umożliwiającym funkcjonowanie urządzeń wodnych, obiektów mostowych, rurociągów oraz innych urządzeń,
1.4. działania urządzeń wodnych, w szczególności ich odpowiedniego stanu technicznego i funkcjonalnego, w tym zapewnienia warunków przepływu wód zgodnie z obowiązującymi pozwoleniami wodnoprawnymi.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
2.1.Opisy Przedmiotu Zamówienia dla danej części, stanowiące Zał.9 do SWZ;
2.2.przedmiary i kosztorysy nakładcze dla danej części, stanowiące Zał.10 do SWZ;
2.3.mapy poglądowe dla danej części, stanowiące Zał.11 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 6 429 177.51 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług (prac) związanych z utrzymaniem w pełnej sprawności technicznej, obsługą i konserwacją urządzeń wodnych oraz utrzymaniem odcinków koryt cieków naturalnych w celu zapewnienia:
1.1. ochrony przed powodzią,
1.2. spływu lodu oraz przeciwdziałania powstawaniu niekorzystnych zjawisk lodowych,
1.3. warunków korzystania z wód w tym utrzymywania zwierciadła wody na poziomie umożliwiającym funkcjonowanie urządzeń wodnych, obiektów mostowych, rurociągów oraz innych urządzeń,
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.1 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.1 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.1 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.2 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.2 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.2 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
część 3 NW Kamień Pomorski
Los-Nr.: 3
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.3 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.3 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.3 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.4 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.4 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.4 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.5 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.5 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.5 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.6 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.6 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.6 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.7 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.7 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.7 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.8 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.8 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.8 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.9 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.9 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.9 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.10 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.10 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.10 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.11 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.11 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.11 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.12 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.12 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.12 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.13 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.13 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.13 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.14 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.14 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.14 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.15 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.15 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.15 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.16 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.16 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.16 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.17 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.17 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.17 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.18 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.18 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.18 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
2.1 Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik Nr 9.19 do SWZ;
2.2 przedmiar i kosztorys nakładczy, stanowiący Załącznik Nr 10.19 do SWZ;
2.3 mapy poglądowe, stanowiące Załącznik Nr 11.19 do SWZ.