II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ontwikkeltraject ruimtelijke ordening medewerkers
Referenznummer der Bekanntmachung: C2300353
II.1.2)CPV-Code Hauptteil80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht is verdeeld in 2 percelen.
1) Het opzetten en uitvoeren van een werving- en selectietraject voor minimaal 15 en maximaal 30 zij-instromers in het ruimtelijk domein. Geschikte kandidaten hebben enige jaren werkervaring, HBO/WO werk- en denkniveau en hebben de potentie om zich te ontwikkelen in een nieuw vakgebied.
2) Voor geselecteerde kandidaten een ontwikkeltraject te ontwikkelen en uit te voeren, waarbij geselecteerde kandidaten in een jaar tijd voldoende bijgeschoold worden ten behoeve van kennis, context en competenties die nodig zijn voor een beleidsmedewerker in het ruimtelijk domein.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Het opzetten en uitvoeren van een werving- en selectietraject
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79600000 Personaleinstellung
79621000 Überlassung von Bürokräften
79610000 Stellenvermittlung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Minimaal 15 en maximaal 30 zij-instromers
Het ontwikkelen en uitvoeren van een ontwikkeltraject en begeleiden van deelnemers en organisaties
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)80520000 Ausbildungseinrichtungen
80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen
79632000 Personalschulung
Een ontwikkeltraject ontwikkelen en uitvoeren voor minimaal 15 en maximaal 30 zij-instromers waarbij geselecteerde kandidaten in een jaar tijd voldoende bijgeschoold worden ten behoeve van kennis, context en competenties die nodig zijn voor een beleidsmedewerker in het ruimtelijk domein.