Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 526988-2022
Polen-Warschau: Rechtsberatung und -auskunft
2022/S 186-526988
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Przygotowanie analizy prawnej w obszarze gospodarowania częstotliwościami radiowymi obrazującej wykorzystanie w państwach UE, będących jednocześnie członkami NATO
Referenznummer der Bekanntmachung: PN-44/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79140000 Rechtsberatung und -auskunft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przygotowanie analizy prawnej w obszarze gospodarowania częstotliwościami radiowymi obrazującej wykorzystanie w państwach UE, będących jednocześnie członkami NATO.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie analizy prawnej w obszarze gospodarowania częstotliwościami radiowymi obrazującej wykorzystanie w państwach UE, będących jednocześnie członkami NATO, na potrzeby użytkowania cywilnego częstotliwości wykorzystywanych w Polsce na potrzeby użytkowania rządowego. Dodatkowo analiza ma dokonać identyfikacji tych zakresów częstotliwości, które w ramach UE lub regulacji związanych z członkostwem w NATO muszą bezwzględnie być przeznaczone wyłącznie do użytkowania rządowego.
Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ, a zamówienie będzie realizowane na warunkach określonych w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.