II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Europese aanbesteding volgens de openbare procedure voor het inhuren van personeel ten behoeve van crisisbestrijding voor de GGD regio Utrecht
Referenznummer der Bekanntmachung: 10138/RvW
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Gezien de onvoorspelbaarheid van het coronavirus, mogelijke andere pandemieën en crisissituaties wil de GGDrU voorbereid zijn. Een belangrijke pijler hierin is het beschikken over voldoende tijdelijk personeel wat ingezet kan worden. Door de grote vraag en benodigde flexibiliteit in de inzet kan de GGDrU het benodigde personeel niet zelf werven en in dienst nemen. Om deze reden is deze aanbesteding uitgeschreven. De GGD wenst met meerdere partijen een raamovereenkomst af te sluiten voor het leveren van het benodigde tijdelijke personeel.
De GGDrU kiest ervoor de aanbesteding in drie percelen te verdelen. De reden hiervoor is dat de GGDrU behoefte heeft aan gespecialiseerde partijen zodat de GGDrU de best mogelijk kwaliteit ontvangt. Vandaar dat de GGDrU kiest voor de volgende verdeling:
• Uitzendkrachten t/m schaal 8 t.b.v. crisisbestrijding;
• Medisch personeel t.b.v. crisisbestrijding;
• Detacheringen schaal 9 en hoger t.b.v. crisisbestrijding.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Uitzendkrachten tot en met schaal 8 t.b.v. crisissituatie
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De omzet in de afgelopen twee jaar is +/- €70.000.000,- per jaar geweest. Op basis van de afgelopen twee jaren verwacht de GGDrU dat de omzet over de komende vier jaar maximaal €280.000.000 zal bedragen. Aan de genoemde bedragen kunnen geen rechten ontleend worden. Indien er zich geen crisissituaties voordoen kan de omzet dalen tot €0,-.
Medisch personeel t.b.v. crisisbestrijding
Los-Nr.: 2
De omzet in de afgelopen twee jaar is +/- €5.000.000,- per jaar geweest. Op basis van de afgelopen twee jaren verwacht de GGDrU dat de omzet over de komende vier jaar maximaal €30.000.000,- zal bedragen. Aan de genoemde bedragen kunnen geen rechten ontleend worden. Indien er zich geen crisissituaties voordoen kan de omzet dalen tot €0,-.
Detachering schaal 9 en hoger t.b.v. crisisbestrijding
Los-Nr.: 3
De omzet in de afgelopen twee jaar is +/- €2.500.000,- per jaar geweest. Op basis van de afgelopen twee jaren verwacht de GGDrU dat de omzet over de komende vier jaar maximaal €20.000.000,- zal bedragen. Aan de genoemde bedragen kunnen geen rechten ontleend worden. Indien er zich geen crisissituaties voordoen kan de omzet dalen tot €0,-.