Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Výroba a dodávka špeciálnych tlačív pre Sociálnu poisťovňu
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79810000 Druckereidienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je výroba a dodávka špeciálnych tlačív vrátane zabezpečenia súvisiacich služieb spojených s ich výrobou, kompletizáciou a dodávkou pre ústredie, pobočky Sociálnej poisťovne a peňažné ústavy na území Slovenskej republiky, podľa aktuálnych potrieb Sociálnej poisťovne
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79820000 Dienstleistungen des Druckgewerbes
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: