2. Zamówienie będzie udzielane w pięciu częściach:
c. Część III: Kampania na terenie miasta Krakowa plakatowanie na słupach ogłoszeniowych typu okrąglak,
W ramach kampanii dla części I, II, III, i IV Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia powierzchni reklamowej na nośnikach reklamy, wskazanych w danej części zamówienia i realizacji działań reklamowych obejmujących:
a. druk, montaż, ekspozycję oraz demontaż reklam na nośnikach reklamy wskazanych w danej części zamówienia w min. 1 a max 6 kreacjach graficznych,
b. opracowanie raportów zdjęciowych dotyczących realizacji działań reklamowych,
c. dostarczenie badań dotyczących parametrów dotarcia do odbiorcy w wybranych lokalizacjach.
5. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego – wzorze umowy, załączniku nr 1C do swz dla każdej z części zamówienia.