Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Skupno javno naročilo za nakup higienskih papirnatih izdelkov, pri katerih se upoštevajo okoljski vidiki in ostalega sanitarnega materiala za obdobje 4 let
Referenznummer der Bekanntmachung: 430-1529/2018
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dobava higienskih papirnatih izdelkov in ostalega sanitarnega materiala za obdobje 4 let.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für nur ein Los
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Higienski papirnati izdelki
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33761000 Toilettenpapier
33762000 Papiertaschentücher
33763000 Papierhandtücher
33764000 Papierservietten
33770000 Hygienepapier
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dobava higienskih papirnatih izdelkov
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33711900 Seife
33741300 Handdesinfektionsmittel
Dobava sanitarnega materiala.