Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Реклама за туристическа дестинация България по време на Европейското първенство по джудо“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79341000 Werbedienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
В рамките на настоящата обществена поръчка, изпълнителят Българска федерация по джудо (БФД) в съответствие с притежаваните ексклузивни права ще предостави на МТ права и услуги за рекламни дейности по време на европейското първенство по джудо – мъже и жени в периода 27 април 2022 до 01 май 2022 г.: Рекламно присъствие по време на пресконференцията и официалния жребий на European Judo Union (EJU), чрез поставяне на рекламно лого на България, рекламно присъствие с лого на стената за пресконференции в зала „Арена Армеец“, рекламен банер с рекламното лого на България на официалния сайт на федерацията, печатна реклама с лого в рекламните материали за първенството: програми, плакати, флаери, външна реклама, поставяйки рекламното лого на България, Он-лайн реклама в социалните мрежи – във фейсбук страницата и официалния сайт на Българска федерация по джудо (БФД).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79341000 Werbedienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: