Belgien-Gent: Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
2022/S 186-527430
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Strategisch Advies - Life Sciences investeringen en fondsenbeheer
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022/001a
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.1.4)Kurze Beschreibung: II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)66100000 Bank- und Investmentdienstleistungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
VIB wenst in samenwerking met PMV en SFPIM een adviseur aan te stellen voor het bekomen van strategisch advies m.b.t. de oprichting van een gespecialiseerd Life Sciences Growth Fund met volgende onderdelen:
1. de afbakening van de meest geschikte investeringsscope (sector, segment, omvang type-investering, geografische scope,…) van het fonds;
2. een voorstel van afbakening van een competitieve investeringsaanpak met concurrentievoordeel t.a.v. andere biowetenschapsfondsen die actief zijn in de groeisector;
3. advisering omtrent optimale fondsomvang en fondsenwervingsstrategie;
4. uitwerking van een businesscase op hoofdlijnen; en
5. de opmaak van een investeerderspresentatie (investor pitch).