Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Par juridisko pakalpojumu sniegšanu
Referenznummer der Bekanntmachung: LB 2022/44
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Juridisko pakalpojumu sniegšana Latvijas Bankai un Finanšu un kapitāla tirgus komisijai saskaņā ar nolikuma tehniskajā specifikācijā (nolikuma 1. pielikums), vispārīgajā vienošanās (nolikuma 5. pielikums) un līgumprojektā (nolikuma 6. pielikums) ietvertajām prasībām.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: