Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Dienstleistungen - 527530-2022
Magyarország-Miskolc: Marketingszolgáltatás
2022/S 186-527530
Korrigendum
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Herman Ottó Múzeum - marketingkommunikáció
Hivatkozási szám: EKR001047262022
II.1.2)Fő CPV-kód
79342000 Marketingszolgáltatás
II.1.4)Rövid meghatározás:
TOP-6.1.4-15-MI1-2016-00003 azonosító számú „Herman Ottó Múzeum bővítése és környezetének fejlesztése” című projekt megvalósításához szükséges marketingkommunikációs feladatok ellátása.
Ellátandó feladatok:
A./ Grafikai tervezési szolgáltatások
B./ Hirdetési és marketingszolgáltatások, hirdetésszervezés
C./ Reklám- és ajándéktárgyak tervezéséhez és/vagy kivitelezéséhez kapcsolódó szolgáltatások
D./ Public relations szolgáltatások
E./ Propaganda, videofilm gyártása
F./ Nyomtatási szolgáltatások
Feladatok részletezése a II.2.4) ponton kívül a Közbeszerzési Dokumentum V. fejezete szerint.
A teljesítés során valamennyi elektronikus és nyomtatott dokumentáció esetén a Széchenyi2020 Arculati Kézikönyv előírások betartásra kötelező.
VI. szakasz: Kiegészítő információk
Szolgáltatások - 527530-2022
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
(Kiegészítés az Európai Unió Hivatalos Lapjához, 2022/S 171-484859)