VII.1.2)Az eredeti hirdetményben javítandó szövegrészSzakasz száma: IV.2.2
A módosítandó szöveg helye: Ajánlatok vagy részvételi kérelmek benyújtásának határideje, dátum, helyi idő
A következő helyett:
Dátum: 23/09/2022
Helyi idő: 10:00
Helyesen:
Dátum: 30/09/2022