Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de consultanță, expertiză și realizarea de cercetări sociologice
Referenznummer der Bekanntmachung: 22838777.7.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79315000 Sozialforschung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Servicii de consultanță, expertiză și realizarea de cercetări sociologice, conform specificatiilor din caietul de sarcini