Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Raamovereenkomst voor het ondersteunen van in-, door- en uitstroom van personeelsleden van de Vlaamse overheid: assessment en development centers
Referenznummer der Bekanntmachung: AGO-2022013-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79600000 Personaleinstellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Raamovereenkomst voor het ondersteunen van in-, door- en uitstroom van personeelsleden van de Vlaamse overheid: instrumenten. In het bijzonder wordt hieronder begrepen het uitvoeren van selectieprocedures met assessment centers en development centers.
CPV-code: 79600000 – Rekruteringsdiensten
Voor een verdere beschrijving van de opdracht, zie hoofdstuk III. Technische voorschriften van het bestek.