Došlo je do tehničke greške koja utječe na prikaz URL-ova u obavijestima e-obrazaca. Nastojimo što prije riješiti taj problem. U međuvremenu predlažemo da uklonite zarez (ili eventualne druge posebne znakove) na kraju URL-a. Ispričavamo se zbog neugodnosti.
Radovi - 527786-2022
Hrvatska-Split: Građevinski radovi na uređaju za obradu otpadnih voda
2022/S 186-527786
Ispravak
Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Radovi
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
AGLOMERACIJA KAŠTELA-TROGIR RADOVI NA NADOGRADNJI CUPOV DIVULJE
Referentni broj: 2020-AURKT/02
II.1.2)Glavna CPV oznaka
45252100 Građevinski radovi na uređaju za obradu otpadnih voda
II.1.4)Kratak opis:
RADOVI NA NADOGRADNJI CUPOV DIVULJE