Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 527801-2022
România-Constanța: Imprimate nefalsificabile
2022/S 186-527801
Anunț de participare – utilități
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
IMPRIMATE NEFALSIFICABILE (BONURI VALORICE CARBURANTI)
Număr de referinţă: BA2/2022/29
II.1.2)Cod CPV principal
22450000 Imprimate nefalsificabile
II.1.4)Descriere succintă:
Achizitionarea de bonuri valorice pentru carburanti in scopul asigurarii functionarii mijloacelor auto si utilajelor din dotarea RAJA SA.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari: 15 zile înainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Intrebarile se vor posta in SEAP la sectiunea „Solicitari de clarificare/Intrebari”
Termenul limita pana la care entitatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari depuse cu respectarea termenului limita stabilit in invitatia de participare: in a 12-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor.
Entitatea contractanta va raspunde doar solicitarilor de clarificari adresate de operatorii economici pana la termenul limita stabilit.
II.1.5)Valoarea totală estimată
Valoare fără TVA: 20 798 250.00 RON
II.1.6)Informații privind loturile
Contractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Achizitia a 825.000 file bonuri valorice pentru carburanti
- Estimarea cantitatilor minime si maxime pentru acordul cadru: 700.000 file minim, 825.000 file maxim;
- Estimarea cantitatilor minime si maxime pentru contractele subsecvente: 350.000 file minim, 412.500 file maxim;