Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 527906-2019
Submission deadline has been amended by:  593044-2019
Polonia-Varsovia: Servicios de mantenimiento y reparación de software
2019/S 215-527906
Anuncio de licitación
Servicios
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Zakup dodatkowych licencji oraz świadczenie asysty technicznej dla systemu TETA
Número de referencia: ZP-DI-48/19
II.1.2)Código CPV principal
72267000 Servicios de mantenimiento y reparación de software
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia jest:
1) Świadczenie asysty technicznej dla Programów TETA ERP/HR/BI przez okres 36 miesięcy – część nr 1.
2) Zakup licencji dodatkowych do TETA HR/ERP oraz TETA ME – część nr 2.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SIWZ.
Podane w Opisie przedmiotu zamówienia parametry należy traktować jako minimalne, wymagane parametry oferowanego przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza oferowanie parametrów lepszych niż żądane.
II.1.5)Valor total estimado
II.1.6)Información relativa a los lotes
El contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para todos los lotes
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Świadczenie asysty technicznej dla programów TETA ERP/HR/BI
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)
72263000 Servicios de implementación de software
72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
II.2.4)Descripción del contrato:
Świadczenie asysty technicznej dla Programów TETA ERP/HR/BI
Licencja dodatkowa do TETA HR
Lote nº: 2
72268000 Servicios de suministro de software