Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Konsultant ds. weryfikacji Dokumentacji Projektowej (DRF - Design Review Function)
Referenznummer der Bekanntmachung: 22/22/MP/PZP/475
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem Zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę Usług konsultanta ds. Weryfikacji Dokumentacji Projektowej, w szczególności usług związanych z weryfikacją Dokumentacji Projektowej Centralnego Portu Komunikacyjnego a także usług wsparcia Zamawiającego w procesach związanych z zapewnieniem jakości Dokumentacji Projektowej oraz w procesach zarządzania realizacją Umów o Projektowanie.