Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Az európai mezőgazdasági és vidékfejlesztési szakpolitikák gazdasági modellezésére irányuló III. program támogatása
Hivatkozási szám: JRC/SVQ/2022/OP/0132
II.1.2)Fő CPV-kód73200000 Kutatási és fejlesztési tanácsadó szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
E keretszerződés célja igazolt, minőségi szaktudás biztosítása a Bizottság, konkrétabban a Közös Kutatóközpont Mezőgazdaságtan (D.4) és Élelmiszerbiztonság (D.5) egységei számára agrárgazdasági modellező eszközök használata és fejlesztése terén, valamint az európai mezőgazdasági és a kapcsolódó szakpolitikák elemzéséhez szükséges szakmai támogatás, elemzés és értékelés biztosítása az Európai Bizottság számára. A szerződés keretében igényelt támogatás központi elemét a modellek fenntartására, fejlesztésére, valamint az alapvető mezőgazdasági modellek alkalmazására irányuló szakmai támogatás képezi a Közös Kutatóközpont vonatkozó egységeiben (ezek konkrétabban a következők: Aglink-Cosimo, AGMEMOD, CAPRI, IFM-CAP, MAGNET, CGEBox, BioSAMs).
VI. szakasz: Kiegészítő információk
Anunţ referitor la modificări sau informaţii suplimentare
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Susținere pentru modelarea economică a politicilor de dezvoltare agricolă și rurală în Europa III
Număr de referinţă: JRC/SVQ/2022/OP/0132
II.1.2)Cod CPV principal73200000 Servicii de consultanţă în cercetare şi în dezvoltare
II.1.4)Descriere succintă:
Acest contract-cadru va furniza Comisiei, în special Unităților D.4 - Economia agriculturii și D.5 - Securitatea alimentară ale Centrului Comun de Cercetare, expertiză dovedită de înaltă calitate în utilizarea și dezvoltarea instrumentelor de modelare (agro)economică și capacitatea de a furniza Comisiei asistența tehnică, analiza și evaluarea necesare pentru analiza politicilor agricole și conexe în Europa. Un punct central al sprijinului solicitat în cadrul acestui contract este asistența tehnică pentru întreținerea, dezvoltarea și aplicarea modelelor agroeconomice de bază utilizate în unitățile respective ale JRC (în special Aglink-Cosimo, AGMEMOD, CAPRI, IFM-CAP, MAGNET, CGEBox și BioSAMs).