Belgija-Bruxelles: Nabava uniformi i usluga krojača / uzimanja mjera na licu mjesta, za službene uniforme koje će biti dostavljene na tri lokacije Europskog parlamenta (Bruxelles, Luxembourg i Strasbourg)
2022/S 187-528067
Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava uniformi i usluga krojača / uzimanja mjera na licu mjesta, za službene uniforme koje će biti dostavljene na tri lokacije Europskog parlamenta (Bruxelles, Luxembourg i Strasbourg)
Referentni broj: EP/DGSAFE/FOUR/2022-011
II.1.2)Glavna CPV oznaka18100000 Radna odjeća, posebna radna oprema i pribor
II.1.4)Kratak opis:
Nabava uniformi i usluga krojača / uzimanja mjera na licu mjesta, za dostavu na tri lokacije Europskog parlamenta (Bruxelles, Luxembourg i Strasbourg).
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zapewnianie strojów służbowych i świadczenie usług krawiectwa/pobierania miary na miejscu – z dostawą do trzech siedzib Parlamentu Europejskiego (Bruksela, Luksemburg i Strasburg)
Numer referencyjny: EP/DGSAFE/FOUR/2022-011
II.1.2)Główny kod CPV18100000 Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki
II.1.4)Krótki opis:
Zapewnianie strojów służbowych i świadczenie usług krawiectwa/pobierania miary na miejscu – z dostawą do trzech siedzib Parlamentu Europejskiego (Bruksela, Luksemburg i Strasburg).