Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
Elektronické formuláře oznámení se vinou technických chyb nezobrazují správně. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Další informace a pokyny naleznete na naší stránce.
Registrace na 4. seminář s uživateli dále používající data z portálu TED, který se bude konat dne 14. prosince 2023, je otevřena.
Dodávky - 528441-2023
Česko-Praha: Meteorologické stanice
2023/S 168-528441
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
I/8 Teplice, I/30 Český újezd - výstavba SMS
II.1.2)Hlavní kód CPV
38127000 Meteorologické stanice
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem zakázky je výstavba silniční meteorologické stanice na komunikaci I/8 Teplice v km 22,292 a výstavba silniční meteorologické stanice I/30 Český újezd vč. systému proměnného dopravního značení.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 17 056 783.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: