Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Údržba manipulačních vozíků a vozítek pro osoby se sníženou mobilitou
Spisové číslo: 06B30/2020/M050
II.1.2)Hlavní kód CPV50000000 Opravy a údržba
II.1.4)Stručný popis:
Cílem výzvy k podání nabídek je zajistit služby údržby manipulačních vozíků a vozítek pro osoby se sníženou mobilitou v lokalitách Bruselu, Lucemburku a Štrasburku.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Cílem výzvy k podání nabídek je zajistit služby údržby manipulačních vozíků a vozítek pro osoby se sníženou mobilitou v lokalitách Bruselu, Lucemburku a Štrasburku. Podrobný popis je uveden v dokumentaci k zakázce.