Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Projekto "S. Batoro gatvės (II etapas), nuo Kojelavičiaus g. viaduko iki sankryžos su Žaliakalnio g., Vilnius, apšvietimo elektros tinklų statybos techninis projektas"
II.1.2)Main CPV code71319000 Expert witness services
II.1.4)Short description:
Perkamos statinio projekto bendroji, dalies, specialioji ekspertizė ir statinio projekto sprendinių ekspertizės paslaugos.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)71319000 Expert witness services
II.2.4)Description of the procurement: