Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Централизирани услуги и оборудване за сканиране на документи за Групата на ЕИБ
Референтен номер: CFT-1519
II.1.2)Основен CPV код79999100 Услуги по сканиране
II.1.4)Кратко описание:
ЕИБ публикува тази покана за участие в търг с намерението да възложи поръчка за услуги за предоставянето на централизирани услуги и оборудване за сканиране на документи за Групата на ЕИБ. Доставчикът на услугата ще предостави човешки ресурси и лизингово оборудване на Групата на ЕИБ за продължителността на поръчката за услуги.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 2 775 664.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30124500 Принадлежности за скенер
30124520 Подавач на документи за скенер
30216110 Скенери за компютри
72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
48318000 Софтуерни пакети за скенери
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
ЕИБ публикува тази покана за участие в търг с намерението да възложи поръчка за услуги за предоставянето на централизирани услуги и оборудване за сканиране на документи за Групата на ЕИБ. Доставчикът на услугата ще предостави човешки ресурси и лизингово оборудване на Групата на ЕИБ за продължителността на поръчката за услуги, както следва:
Човешки ресурси:
— 1 ИТ експерт и ръководител на външния персонал,
— 1 ИТ експерт,
— 2 помощник-ръководители на центъра за сканиране и оператор по управление на качеството,
— 3 оператори в центъра за сканиране.
За всеки от горните ресурси доставчикът на услуги ще предостави и резерви (вж. повече подробности в техническите спецификации на търга).
Лизингово оборудване:
— 1 скенер за книги,
— 2 плоски скенера,
— 9 скенера със среден капацитет,
— 1 широкоформатен скенер,
— 1 софтуер за заснемане.
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zentrale Dokumentenscandienste und entsprechende Ausrüstung für die EIB-Gruppe
Referenznummer der Bekanntmachung: CFT-1519
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79999100 Scanning
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Die EIB veröffentlicht diese Ausschreibung mit der Absicht, einen Dienstleistungsvertrag für die Erbringung von zentralen Dokumentenscandiensten und -geräten für die EIB-Gruppe zu vergeben. Der Dienstleister stellt der EIB-Gruppe für die Dauer des Dienstleistungsvertrags Personal und gemietete Geräte zur Verfügung.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 2 775 664.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)30124500 Scannerzubehör
30124520 Scannerdokumentenzuführung
30216110 Scanner für Computeranwendungen
72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
48318000 Scannersoftwarepaket
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Die EIB veröffentlicht diese Ausschreibung mit der Absicht, einen Dienstleistungsvertrag für die Erbringung von zentralen Dokumentenscandiensten und -geräten für die EIB-Gruppe zu vergeben. Der Dienstleister stellt der EIB-Gruppe für die Dauer des Dienstleistungsvertrags Personal und gemietete Geräte zur Verfügung, wie folgt:
Personalwesen:
— 1 IT-Experte und Teamleiter für externe Mitarbeiter,
— 1 IT-Experte,
— 2 stellvertretende Leiter und Qualitätsmanagementbetreiber für das Scanzentrum,
— 3 Betreiber für das Scanzentrum.
Für jede der oben genannten Ressourcen stellt der Dienstleister auch ein Backup zur Verfügung (siehe weitere Details in den technischen Ausschreibungsunterlagen).
Gemietete Ausrüstung:
— 1 Buchscanner,
— 2 Flachbettscanner,
— 9 Produktionsscanner für mittlere Volumen,
— 1 Großformatscanner,
— 1 Erfassungssoftware.
We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 529225-2018
Luxembourg-Luxembourg: EIB - Central Document Scanning Services and Equipment for the EIB Group
2018/S 232-529225
Contract notice
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Central Document Scanning Services and Equipment for the EIB Group
Reference number: CFT-1519
II.1.2)Main CPV code
79999100 Scanning services
II.1.4)Short description:
The EIB issues this call for tenders with the intention to award a Service Contract for the provision of Central Document Scanning Services and Equipment for the EIB Group. The Service Provider will provide human resources and leased equipment to the EIB Group for the duration of the Service Contract.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 2 775 664.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
30124500 Scanner accessories
30124520 Scanner document feeders
30216110 Scanners for computer use
72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
48318000 Scanner software package
II.2.4)Description of the procurement:
The EIB issues this call for tenders with the intention to award a Service Contract for the provision of Central Document Scanning Services and Equipment for the EIB Group. The Service Provider will provide human resources and leased equipment to the EIB Group for the duration of the Service Contract, as follows:
Human resources:
— 1 IT Expert and External Staff Team Leader,
— 1 IT Expert,
— 2 Scanning Centre Assistant Manager and Quality Management Operator,
— 3 Scanning Centre Operator.
For each of the above resources, the Service Provider will also provide a back-up (see more details in the Technical tender Specifications).
Leased equipment:
— 1 Book Scanner,
— 2 Flatbed Scanner,
— 9 Mid-Volume Production Scanner,
— 1 Large Format Scanner,
— 1 Capture Software.