Dostawy - 52938-2023
Polska-Lublin: Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
2023/S 020-052938
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa sprzętu do leczenia migotania przedsionków
Numer referencyjny: FDZ.242-8/23
II.1.2)Główny kod CPV
33000000 Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
II.1.4)Krótki opis:
Dostawa sprzętu do leczenia migotania przedsionków w następujących asortymentach szczegółowo wyspecyfikowanych w załącznikach:
Zadanie nr 1 Zestawy do wykonywania zabiegów leczenia migotania przedsionków metodą PFA wraz z dzierżawą konsoli Załącznik nr 1.1
Zadanie nr 2 Prowadniki do cewnika over-the – wire Załącznik nr 1.2
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Zestawy do wykonywania zabiegów leczenia migotania przedsionków metodą PFA wraz z dzierżawą konsoli
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Prowadniki do cewnika over-the – wire
Część nr: 2