Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
APPALTO SPECIFICO PER L’AFFIDAMENTO SERVIZIO DI VIGILANZA, TELERADIOALLARME E PORTIERATO SUDDIVISO IN DUE LOTTI
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas98341140 Prižiūrėtojų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Appalto specifico SDAPA indetto su piattaforma telematica di CONSIP SpA: Servizi di vigilanza diurna e notturna armata, telesorveglianza, ronda notturna (Lotto 1) e Servizio di Portierato (Lotto 2) da eseguire presso l’edificio demaniale Sede dell’ICE Agenzia e dell’AgID - Agenzia per l’Italia Digitale (AgID), sito in via Liszt al civico 21 - Roma (EUR)
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Servizi di vigilanza diurna e notturna armata, telesorveglianza, ronda notturna presso l’edificio demaniale Sede dell’ICE Agenzia e dell’AgID - Agenzia per l’Italia Digitale (AgID) - ROMA (IT)
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)98341140 Prižiūrėtojų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Appalto specifico SDAPA indetto su piattaforma telematica di CONSIP SpA: Servizio di vigilanza diurna, notturna, telesorveglianza e ronda notturna
Servizio di portierato presso l’edificio demaniale Sede dell’ICE Agenzia e dell’AgID - Agenzia per l’Italia Digitale (AgID) - ROMA (IT)
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)98341120 Durininkų paslaugos
Appalto specifico SDAPA indetto su piattaforma telematica di CONSIP SpA - Servizio di portierato presso l’edificio demaniale Sede dell’ICE Agenzia e dell’AgID - Agenzia per l’Italia Digitale (AgID) - ROMA (IT)