Szolgáltatások - 53029-2023
Submission deadline has been amended by:  128294-2023
Magyarország-Visonta: Gépjavítási és -karbantartási szolgáltatások
2023/S 020-053029
Ajánlati/részvételi felhívás – Közszolgáltatások
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
45/2022 tüzelőkörök átmeneti idom cseréje
Hivatkozási szám: EKR002081672022
II.1.2)Fő CPV-kód
50530000 Gépjavítási és -karbantartási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
45/2022 IV-V. blokk tüzelőkörök alsó és felső átmeneti idomok cseréje
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Nyertes Ajánlattevőnek az alábbi feladatokat szükséges ellátnia:
- Alsó és felső átmeneti idomok cseréje (helyszíni bontás, helyszíni beépítés) alapmennyiség: 8 db alsó és 8 db felső
Az átmeneti idomokat az Ajánlatkérő biztosítja.
- Maglevegő szekrények javítása beültetéssel alap mennyiség: 160 m2
A beültetéshez szükséges acél alapanyagokat az Ajánlatkérő biztosítja.
- Tüzelőkör elemeinek javítása alapmennyiség: 5000 munkaóra
A javításhoz szükséges acél alapanyagokat az Ajánlatkérő biztosítja.
A részleteket - ideértve az Ajánlatkérő által a feladat teljesítés során biztosított körülményeket - a műszaki leírás tartalmazza.
Várható blokk állásidők:
IV. blokk: 2023.05.01. - 2023.07.09.
V. blokk: 2023.09.01. - 2023.11.09.
16 db átmeneti idom súlya 20 tonna.