Česká republika, Ministerstvo obrany, Tychonova 221/1, SVA MO, OCBV, nám. Svobody 471/4, 160 01 Praha 6, K rukám: Ing. Antonín RYČOVSKÝ, Praha 6 160 00, Česko. Tel.: +420 973225090. Fax: +420 973225192. E-mail: rycovska@army.cz
Předmět:
CPV:
50630000 Opravy a údržba vojenských vozidel
Opravy a údržba vojenských vozidel
Namísto: