Lieferungen - 530978-2022
Česko-Žatec: Zdravotnické přístroje
2022/S 188-530978
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Monitory vitálních funkcí
Spisové číslo: REACT 004/2022
II.1.2)Hlavní kód CPV
33100000 Zdravotnické přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka monitorů vitálních funkcí přístrojů pro JIP, ARO, a Dětské oddělení.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Monitory vitálních funkcí - část 1 monitory
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Dodávka 18 ks vzájemně kompatibilních monitorů vitálních funkcí a centrálních stanic