Nos complace anunciar que la nueva versión del portal TED se desplegará el 29 de enero de 2024 (fecha indicativa aún por confirmar). ¿Le interesa descubrir las nuevas funcionalidades, mejoras y repercusiones para los usuarios? Le invitamos a visitar nuestro artículo y a encontrar más información sobre los principales cambios y nuevas funcionalidades.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Integrovaný systém pre konsolidáciu a správu pohľadávok
II.1.2)Código CPV principal
72200000 Servicios de programación de software y de consultoría
II.1.4)Breve descripción:
Integrovaný systém pre konsolidáciu a správu pohľadávok (ďalej len "IS KaSP") pre konsolidáciu a správu pohľadávok má pokryť požiadavky Slovenskej konsolidačnej, a.s. a to najmä pre nasledovné oblasti:
— Agendový systém, ktorý zahŕňa všetky moduly IS KaSP potrebné pre konsolidáciu a správu pohľadávok v zmysle platnej legislatívy
— Systém ERP
— Podporné systémy
Na základe súčasného stavu a predpokladaného vývoja služieb, ktoré by spoločnosť SK, a.s. mala poskytovať, patria medzi hlavné motivátory na obstaranie nového informačného systému:
— nárast počtu pohľadávok, ktoré spravuje SK, a.s.,
— vývoj služieb tretích strán eGovermentu a nové možnosti na získavanie a poskytovanie údajov z okolitých systémov,
— odstránenie delenia funkčností medzi rôzne systémy,
— potrebné úpravy v informačných systémoch SK, a.s. vzhľadom na ich zastaranosť, súčasnú legislatívu a pripravované zmeny v budúcnosti,
— zabezpečenie dátovej kvality v systémoch SK, a.s.,
— zvýšenie automatizácie správy pohľadávok v informačných systémoch SK, a.s.
IS KaSP má pokryť všetky oblasti práce s pohľadávkami a je rozdelené na nasledovné základné procesy:
— uzatvorenie zmluvy,
— priradenie statusu pohľadávke,
— vymáhanie pohľadávok (vykonanie právnych úkonov),
— vysporiadanie pohľadávok.
Úspešný uchádzač po implementácii systému bude zabezpečovať podporu jeho prevádzky a zabezpečovať jeho úpravu (rozvoj) po dobu 24 mesiacov odo dňa zhotovenia diela.