Prekės - 531276-2019
Lenkija-Katowice: Energijos skirstymo kabeliai
2019/S 216-531276
Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Prekės
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa kabli górniczych elektroenergetycznych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Piast – Ziemowit Ruch Ziemowit – nr grupy 313-2
Nuorodos numeris: 431903245-1
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
31320000 Energijos skirstymo kabeliai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.) zwanej w treści SIWZ ustawą Pzp. W niniejszym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Szczegółowy sposób składania ofert na platformie EFO jest dostępny na stronie: https://efo.coig.biz/index/pomoc/dokumentacja
Zamówienie obejmuje dostawę kabli górniczych elektroenergetycznych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Piast – Ziemowit – nr grupy 313-2. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 3. Szacunkowa ilość dostaw wynosi ogółem 11 047,000 m kabli górniczych elektroenergetycznych.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
Perkančioji organizacija turi teisę paskirti sutartis, apimančias šias pirkimo dalis ar pirkimo dalių grupes:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w załączniku nr 2 SIWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 3 Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na: jedną lub więcej części zamówienia.
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Dostawa kabli górniczych elektroenergetycznych dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Piast – Ziemowit Ruch Ziemowit – nr grupy 313-2.
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
1 Kabel YHKGXSEKYN 3X150/30 6KV CU Elektroenergetyczny 6 717,000 m
Pirkimo dalies Nr.: 2
Kabel YHKGXSEKYN 3X120/30 6KV CU Elektroenergetyczny 2 669,000 m
Pirkimo dalies Nr.: 3
Kabel YHKGXSEKYN 3X70/25 6KV CU Elektroenergetyczny 1 661,000 m
29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 531276-2019
Polska-Katowice: Kable energetyczne
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 431903245-1
II.1.2)Główny kod CPV
31320000 Kable energetyczne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Instytucja zamawiająca zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3