Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
DigiFinland - IT-konsultointi 2021-2025 (DPS) - Sovellus- ja ohjelmistokehityspalvelut - HYTE-palvelukonseptin digiratkaisun kehitystiimi
Reference number: D/21/2023
II.1.2)Main CPV code72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
II.1.4)Short description:
Hankintayksikkö on pyytänyt tarjousta asiantuntijatiimistä hyvinvoinnin ja terveyden edistämisen (HYTE)
palvelukonseptin verkkopalvelun kehittämiseen tarjouspyynnön ja sen liitteiden mukaisesti.
Kilpailutus koskee sopimuskautta. Toimeksiannoista sovitaan sopimuskauden aikana. Sopimuksen arvioitu alkamisajankohta on 8
/2023. Sopimus tulee voimaan allekirjoitushetkellä ja on voimassa 31.12.2024 saakka.
Tilaaja on valinnut kilpailutuksen perusteella yhden toimittajan ja kaksi varatoimittajaa.
Hankinnan kohteen kuvaus ja vähimmäisvaatimukset on kuvattu tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: