Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.2)Main CPV code48451000 Enterprise resource planning software package
II.1.4)Short description:
Het doel van deze aanbesteding is het selecteren van één partner die een bewezen staat van dienst heeft in vergelijkbare ERP-implementaties, al bestaande ERP “best-practices” heeft om deze bij OD NHN te implementeren en de organisatie hierin kan adviseren en ondersteunen. Door deze aanbesteding is ODNHN verzekerd van een toekomstbestendige ERP-systeem dat aansluiting vindt bij de doelstelling van ODNHN: complexiteitsreductie inclusief uitfasering maatwerk en procesoptimalisatie binnen de afdeling Bedrijfsvoering.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
de licenties hebben betrekking op 270 medewerkers