Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
Elektronické formuláře oznámení se vinou technických chyb nezobrazují správně. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Další informace a pokyny naleznete na naší stránce.
Registrace na 4. seminář s uživateli dále používající data z portálu TED, který se bude konat dne 14. prosince 2023, je otevřena.
Dodávky - 532447-2023
Česko-Pardubice: Endoskopie, endochirurgické přístroje
2023/S 169-532447
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Spinální endoskopický systém
II.1.2)Hlavní kód CPV
33168000 Endoskopie, endochirurgické přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka spinálního endoskopického systému pro centrální operační sály neurochirurgie Pardubické nemocnice. Součástí předmětu plnění jsou dodávky spotřebního materiálu na 50 výkonů.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: