Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Доставка на компютри, компютърни аксесоари и периферия за нуждите на Национален институт по метеорология и хидрология (НИМХ) по 2 (две) обособени позиции
II.1.2)Main CPV code30200000 Computer equipment and supplies
II.1.4)Short description:
Настоящата обществена поръчка има за цел доставка на компютри, компютърни аксесоари и периферия за нуждите на Националния институт по метеорология и хидрология. Предметът на обществената поръчка включва 2 (две) обособени позиции.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 90 170.00 BGN
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)30200000 Computer equipment and supplies
II.2.4)Description of the procurement:
Предметът на обособена позиция № 1 е свързан с доставка на преносими компютри в количество и с характеристики, подробно описани в техническата спецификация.
Предметът на обособена позиция № 2 е свързан с доставка на монитори в количество и с характеристики, подробно описани в техническата спецификация.