II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawa rękawic jednorazowych, kompresów, opatrunków oraz innych wyrobów i produktów medycznych.
Numéro de référence: 3/Apteka/2021-9/ZP/21
II.1.2)Code CPV principal18424300 Gants jetables - LA23
II.1.4)Description succincte:
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 3 do swz.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141112 Sparadraps
II.2.4)Description des prestations:
Dostawa następującego towaru: Plastry (9 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141111 Pansements adhésifs
33141112 Sparadraps
Dostawa następującego towaru: Opatrunki przylepne i plastry (12 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
Dostawa następującego towaru: Opatrunki przylepne (2 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 4
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141114 Gaze à usage médical
Dostawa następującego towaru: Gaza medyczna (4 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 5
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141115 Ouate médicale
Dostawa następującego towaru: Wata medyczna (3 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 6
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141110 Pansements
Dostawa następującego towaru: Opatrunki (5 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 7
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141119 Compresses
Dostawa następującego towaru: Kompresy (3 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 8
Dostawa następującego towaru: Kompresy (4 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 9
Dostawa następującego towaru: Kompresy (2 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 10
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 11
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 12
Dostawa następującego towaru: Kompresy (7 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 13
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141113 Bandages
Dostawa następującego towaru: Bandaże (15 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 14
Dostawa następującego towaru: Bandaże (3 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 15
Dostawa następującego towaru: Bandaże (7 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 16
Dostawa następującego towaru: Bandaże (6 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 17
Dostawa następującego towaru: Kompresy (8 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 18
Dostawa następującego towaru: Opatrunki (3 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 19
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33770000 Articles en papier à usage sanitaire
Dostawa następującego towaru: Artykuły higieniczne z papieru (5 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 20
33190000 Appareils et instruments médicaux divers
Dostawa następującego towaru: Opatrunki i różne urządzenia i produkty medyczne (14 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 21
Dostawa następującego towaru: Opatrunki (7 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 22
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 23
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 24
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)19520000 Produits en plastique - LA16
Dostawa następującego towaru: Produkty z tworzyw sztucznych. Do Użytku szpitalnego (6 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 25
Dostawa następującego towaru: Produkty z tworzyw sztucznych. Do Użytku szpitalnego (2 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 26
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 27
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141118 Compresses de gaze
Dostawa następującego towaru: Waciki (6 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 28
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33631600 Antiseptiques et désinfectants
33141110 Pansements
Dostawa następującego towaru: Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne oraz opatrunki (14 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 29
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 30
Dostawa następującego towaru: Opatrunki (31 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 31
Dostawa następującego towaru: Artykuły higieniczne z papieru (4 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 32
Dostawa następującego towaru: Opatrunki (2 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 33
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33157000 Oxygénothérapie et assistance respiratoire
Dostawa następującego towaru: Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej (2 pozycje). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 34
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33741300 Produits désinfectants pour les mains
33184000 Prothèses
Dostawa następującego towaru: Sztuczne części ciała (6 pozycji). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 35
Dostawa następującego towaru: Bandaże (1 pozycja). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 36
Dostawa następującego towaru: Opatrunki (1 pozycja). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 37
Dostawa następującego towaru: Gaza medyczna (1 pozycja). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 38
Dostawa następującego towaru: Kompresy (1 pozycja). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 39
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 40
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 41
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 42
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 43
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 44
Dostawa następującego towaru: Plastry (1 pozycja). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 45
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 46
Dostawa następującego towaru: Wata medyczna (1 pozycja). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 47
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)18315000 Bas - LA45
Dostawa następującego towaru: Pończochy. Do celów leczniczych (1 pozycja). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 48
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 49
Dostawa następującego towaru: Produkty z tworzyw sztucznych. Do Użytku szpitalnego (1 pozycja). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 50
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)18424300 Gants jetables - LA23
Dostawa następującego towaru: Rękawice jednorazowe. Do użytku medycznego (1 pozycja). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 51
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141127 Hémostatiques résorbables
Dostawa następującego towaru: Hemostatyki wchłanialne (1 pozycja). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 52
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)39500000 Articles textiles - LA23
Dostawa następującego towaru: Wyroby włókiennicze. Do użytku medycznego (1 pozycja). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 53
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 54
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 55
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 56
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141320 Aiguilles à usage médical
Dostawa następującego towaru: Igły medyczne (1 pozycja). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 58
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33171000 Instruments d'anesthésie et de réanimation
Dostawa następującego towaru: Przyrządy do anestezji i resuscytacji (1 pozycja). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 60
Dostawa następującego towaru: Urządzenia do terapii gazowej i oddechowej (1 pozycja). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 61
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141620 Trousses médicales
Dostawa następującego towaru: Zestawy medyczne (1 pozycja). Szczegółowy opis towaru zawiera dokumentacja zamówienia.