Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
18165 Oro, kuro filtrų elementų, degalų, alyvos filtrų įdėklų ir kitų filtrų pirkimas
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
Pirkimas skaidomas į pirkimo objekto dalis (toliau – p. o. d.).
1 p. o. d.– Oro filtro elementų pirkimas;
2 p. o. d. – Oro filtro elementų pirkimas.
3 p.o.d.- Kuro filtro elementų pirkimas;
4 p.o.d. – Filtrų pirkimas;
5 p.o.d. – Filtro įdėklų pirkimas;
6 p.o.d. – Ventiliacinių filtrų pirkimas;
7 p.o.d. – Filtrų pirkimas.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
1 p. o. d.– Oro filtro elementų pirkimas
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.2.4)Description des prestations:
1 p. o. d. 632,56 EUR be PVM
2 p. o. d. – Oro filtro elementų pirkimas
Lot nº: 2
2 p. o. d. 5 265,92 EUR be PVM
3 p.o.d.- Kuro filtro elementų pirkimas
Lot nº: 3
3 p.o.d.- 286,68 EUR be PVM
4 p.o.d. – Filtrų pirkimas
Lot nº: 4
4 p.o.d.- 475,96 EUR be PVM
5 p.o.d. – Filtro įdėklų pirkimas
Lot nº: 5
5 p.o.d.- 409,80 EUR be PVM
6 p.o.d. – Ventiliacinių filtrų pirkimas
Lot nº: 6
6 p.o.d.- 834,75 EUR be PVM
7 p.o.d. – Filtrų pirkimas
Lot nº: 7
7 p.o.d.- 474,49 EUR be PVM