Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Servicios - 533375-2019
Eslovaquia-Banská Štiavnica: Servicios de modelado de diseños
2019/S 217-533375
Corrigenda
Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Servicios
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Hodnotenie a manažment povodňových rizík - aktualizácia 2021
Número de referencia: CS SVP PR 2365/2019
II.1.2)Código CPV principal
72242000 Servicios de modelado de diseños
II.1.4)Breve descripción:
Predmetom verejného obstarávania je najmä vypracovanie máp povodňového ohrozenia, máp povodňového rizika a plánov manažmentu povodňového rizika čiastkových povodí v rámci aktualizácie 2021.