Een bug verstoort de manier waarop URL’s in aankondigingen in de vorm van e formulieren (eForms) worden weergegeven. We proberen het probleem snel op te lossen! Ondertussen raden wij u aan de komma (of enig ander bijzonder teken) aan het einde van de URL te verwijderen. Sorry voor het ongemak.
Diensten - 533380-2023
Polen-Krosno: Diensten voor speciaal personenvervoer over land
2023/S 170-533380
Aankondiging van een opdracht – speciale sectoren
Diensten
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Świadczenie usług kierowcy taborem Zamawiającego i sprzedaż biletów przejazdowych
Referentienummer: DZ-2300-22/MKS/2023
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
II.1.4)Korte beschrijving:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kierowcy taborem Zamawiającego oraz sprzedaż biletów przejazdowych. Usługi będą wykonywane poprzez prowadzenie autobusu Zamawiającego w ramach realizacji przez Zamawiającego przewozów pasażerskich w zakresie lokalnego transportu zbiorowego, wykonywanego na obszarze gmin: Krosno, Chorkówka, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Miejsce Piastowe i Wojaszówka zgodnie z rozkładem jazdy Zamawiającego
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
1
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług kierowcy taborem Zamawiającego oraz sprzedaż biletów przejazdowych. Usługi będą wykonywane poprzez prowadzenie autobusu Zamawiającego w ramach realizacji przez Zamawiającego przewozów pasażerskich w zakresie lokalnego transportu zbiorowego, wykonywanego na obszarze gmin: Krosno, Chorkówka, Jedlicze, Korczyna, Krościenko Wyżne, Miejsce Piastowe i Wojaszówka zgodnie
z rozkładem jazdy Zamawiającego.
2. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do następujących czynności:
1) sprzedaży biletów za przejazd autobusem Zamawiającego, w formie papierowej i elektronicznej, jednorazowych i okresowych o nominałach ustalonych przez Radę Miasta Krosna i dostarczonych przez Zamawiającego.
2) obsługi codziennej autobusu, jego oznakowanie związane z obsługiwaną linią komunikacyjną, utrzymanie w czystości autobusu i dbanie o jego wygląd.
3) wykonywanie innych zadań wynikających z bieżących potrzeb Zamawiającego nie związanych z obsługą linii komunikacyjnych MKS oraz zleceń przewozowych realizowanych przez Zamawiającego
3. Szacunkowy zakres zamówienia dla jednej części:
• 151 200 km/4 lata
• 37 800 km/rok.
4. Szacunkowa ilość godzin przebywania w dyspozycji Zamawiającego inna niż realizacja rozkładu jazdy dla jednej części:
• 378 godzin/4 lata
• 94 godzin/rok.
5. Szacunkowa ilość godzin przestojowych dla jednej części:
• 12 godzin/4 lata
• 3 godziny/rok.
Zamawiający zastrzega sobie możliwość wycofania z linii komunikacyjnej pojazdu obsługiwanego przez Wykonawcę, w celu dokonania napraw serwisowych. Wynagrodzenie za godziny przestojowe przysługuje tylko w przypadku, gdy Zamawiający nie zapewni Wykonawcy na czas dokonania wyżej wymienionych czynności pojazdu zastępczego.
2
Perceel nr.: 2
3
Perceel nr.: 3
4
Perceel nr.: 4
5
Perceel nr.: 5
6
Perceel nr.: 6
7
Perceel nr.: 7
8
Perceel nr.: 8
9
Perceel nr.: 9
10
Perceel nr.: 10