Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Zavarovanje premoženja in premoženjskih interesov vključno z zavarovanjem vozil Občine Škofljica ter pripadajočih zavodov
Referenčna številka dokumenta: 43004-02/2023
II.1.2)Glavna koda CPV66510000 Zavarovalniške storitve
II.1.4)Kratek opis:
Predmet javnega naročila je zavarovanje premoženja in premoženjskih interesov vključno z zavarovanjem vozil Občine Škofljica ter pripadajočih zavodov.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV66510000 Zavarovalniške storitve
II.2.4)Opis javnega naročila:
Predmet javnega naročila je zavarovanje premoženja in premoženjskih interesov vključno z zavarovanjem vozil Občine Škofljica ter pripadajočih zavodov. Ostalo v dokumentaciji v zvezi z oddajo javnega naročila.