Szolgáltatások - 533719-2020
Normál nézet megjelenítése
Magyarország-Budapest: Légi és kapcsolódó szolgáltatások
2020/S 217-533719
Ajánlati/részvételi felhívás
Szolgáltatások
2009/81/EK irányelv
II.1)Meghatározás
II.1.1)Az ajánlatkérő által a szerződéshez rendelt elnevezés:
Szállítmányozási keretszerződés „Komplex szállítmányozás 2021–2023. évekre” tárgyban
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helye
Szolgáltatási kategória száma 6: Légi személyszállítási és teherfuvarozási szolgáltatások, kivéve a postai küldemények szállítását
A teljesítés helye: Európa, valamint a Magyar Honvédség missziós szerepvállalásainak helyszínei és egyéb jövőben feladatvégrehajtási helyszínek
NUTS-kód HU MAGYARORSZÁG
II.1.4)Keretmegállapodásra vonatkozó információk
II.1.5)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása:
Komplex szállítmányozás 2021–2023. évekre
II.1.6)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)
60440000 Légi és kapcsolódó szolgáltatások, 60600000 Vízi szállítási szolgáltatások, 60200000 Vasúti szállítási szolgáltatások, 60100000 Közúti szállítási szolgáltatások
II.2)Szerződés szerinti mennyiség
II.2.1)Teljes mennyiség:
„Komplex szállítmányozás 2021–2023. évekre”
– Mennyisége:
– 2021. évben: nettó 495 748 031 HUF keretösszegig.
– 2022. évben: nettó 495 748 031 HUF keretösszegig.
– 2023. évben: nettó 495 748 031 HUF keretösszegig.
– A keretösszegekre vonatkozóan ajánlatkérőnek megrendelési kötelezettsége nincs, a szállítások a felmerülő igények alapján kerülnek megrendelésre. A megrendelések elmaradását ajánlattevő nem tekintheti úgy, mint árbevételének ajánlatkérő hibájából történő elmaradását.
– A részletes követelményeket a Részvételi dokumentáció részét képező Műszaki leírás tartalmazza.
II.2.2)Vételi jogra (opcióra) vonatkozó információ
Vételi jog (opció): nem