Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Athena 18-1 Sebesültek műveleti területről történő légi egészségügyi evakuálására vonatkozó szolgáltatások az Európai Unió afrikai szárazföldi katonai műveletei és missziói számára
Hivatkozási szám: ATHENA 18-1
II.1.2)Fő CPV-kód60440000 Légi és kapcsolódó szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az Athéné mechanizmus olyan gazdasági szereplőket (a továbbiakban: „pályázó(k)”) keres, akik/amelyek érdekeltek a műveleti területről történő légi egészségügyi evakuálási szolgáltatásokban, és képesek is biztosítani azokat a sebesülteknek a sérülés helyszínéről a kezdeti orvosi ellátást biztosító létesítményekbe irányuló evakuálása (2. szerepkör), vagy a sebesülteknek a műveleti területen található, orvosi ellátást biztosító létesítmények közötti szállítása céljából.
A légi egészségügyi evakuálás a sebesültek e célra szolgáló repülőgépek segítségével, orvosi felügyelet mellett történő elszállítása az orvosi ellátást biztosító létesítményekbe. Ez szakképzett egészségügyi személyzetet és meghatározott eszközöket követel meg.
VI. szakasz: Kiegészítő információk
Avviż għal tibdiliet jew informazzjoni addizzjonali
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Athena 18-1 Servizzi ta' Evakwazzjoni Medika bl-Ajru fis-Sala għall-Operazzjonijiet u l-Missjonijiet Militari fuq l-Art tal-Unjoni Ewropea fl-Afrika
Numru ta' referenza: ATHENA 18-1
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV60440000 Servizzi ta’ l-ajru u dawk relatati magħhom
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Athena qed tfittex operaturi ekonomiċi (minn hawn 'il quddiem lil "dak/dawk li jitfa'/jitfgħu l-offerta") interessati u kapaċi li jipprovdu servizzi Airmedevac fis-sala biex jevakwaw il-pazjenti mill-punt tal-korriment għall-faċilità ta' trattament mediku inizjali (Rwol 2) jew jittrasferixxu l-pazjenti bejn faċilitajiet ta' trattament mediku fis-sala.
Airmedevac huwa l-moviment ta' pazjenti li jużaw inġenji tal-ajru ddedikati taħt superviżjoni medika lejn il-faċilitajiet ta' trattament mediku. Dan jirrikjedi persunal mediku kkwalifikat u assi speċifiċi.
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Athena 18-1 Aeromedische evacuatiediensten binnen het inzetgebied voor de militaire landoperaties en -missies van de Europese Unie in Afrika
Referentienummer: ATHENA 18-1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie60440000 Luchtvaart- en aanverwante diensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Athena is op zoek naar ondernemers („de inschrijver(s)”) die geïnteresseerd en in staat zijn om aeromedische evacuatiediensten binnen het inzetgebied te verlenen om patiënten van de plek waar ze gewond raakten naar de voorziening voor eerste medische zorg te evacueren (rol 2) of patiënten over te brengen van de ene voorziening voor medische zorg naar een andere binnen het inzetgebied.
Airmedevac betreft het verplaatsen van patiënten door gebruikmaking van specifieke luchtvaartuigen en onder medisch toezicht naar voorzieningen voor medische zorg. Dit vereist gekwalificeerd medisch personeel en specifieke goederen.
Anúncio relativo a alterações ou de informação complementar
Base jurídica:
Diretiva 2014/24/UE
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Athena 18-1 Serviços de evacuação médica aérea no teatro das operações para as operações e missões militares terrestres em África
Número de referência: ATHENA 18-1
II.1.2)Código CPV principal60440000 Serviços aéreos e afins
II.1.4)Descrição resumida:
O Athena procura operadores económicos (a seguir «o(s) proponente(s)» interessados e capazes de prestar serviços de evacuação médica aérea no teatro das operações para a evacuação de pacientes do ponto da lesão até à instalação de tratamento médico inicial (Categoria 2) ou a transferência entre eles — instalações de tratamento médico no teatro das operações.
A evacuação médica aérea é o movimento de pacientes através da utilização de aeronaves dedicadas sob supervisão médica para instalações de tratamento médico. Tal requer pessoal médico qualificado e recursos específicos.