Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: SV0085
II.1.2)Main CPV code77310000 Planting and maintenance services of green areas
II.1.4)Short description:
De Opdracht omvat het structureel onderhouden van buitengroenvoorziening en terreinen inclusief gladheidsbestrijding op basis van het opgestelde RAW bestek (bestaande uit beeld en frequentie posten) met minimaal vijf en maximaal tien dienstverleners op alle daarvoor aangewezen politielocaties.
De minimale eisen die de Politie stelt aan deze Opdracht staan beschreven in het RAW-bestek dat apart is te downloaden via het aanbestedingsplatform Mercell Source to contract.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 2 800 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)24951310 De-icing agents
44113910 Winter-maintenance materials
II.2.4)Description of the procurement:
De Opdracht omvat het structureel onderhouden van buitengroenvoorziening en terreinen inclusief gladheidsbestrijding op basis van het opgestelde RAW beeldbestek met minimaal vijf en maximaal tien dienstverleners op alle daarvoor aangewezen politielocaties.
De minimale eisen die de Politie stelt aan deze Opdracht staan beschreven in het RAW-beeldbestek apart is te downloaden via het aanbestedingsplatform Mercell.