Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
construction d'une station de pompage d'eau potable à Saint Pierre les Elbeuf
Numer referencyjny: 21-Eau-Lcem-Spepstple
II.1.2)Główny kod CPV45232152 Roboty budowlane w zakresie przepompowni
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 130 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45220000 Roboty inżynieryjne i budowlane
45252126 Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej