Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Vzdělávání zaměstnanců členských firem Českého svazu zpracovatelů masa
II.1.2)Hlavní kód CPV
80400000 Vzdělávání dospělých a jiné vzdělávání
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je zajištění vzdělávacích aktivit a projektové řízení.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Měkké, manažerské a obecné IT vzdělávání, účetní, ekonomické a právní kurzy
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
80000000 Vzdělávání a školení
80510000 Odborná školení
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem je zajištění vzdělávacích aktivit v oblasti: Měkké, manažerské a obecné IT vzdělávání, účetní, ekonomické a právní kurzy.
Projektové řízení a administrace projektu
Část č.: 2
79951000 Organizace seminářů
72224000 Poradenské služby v oblasti řízení projektů
75112100 Administrativa rozvojových projektů
Kompletní zajištění projektového řízení a administrace projektu.