Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
LÁEV mélyépítési beruházások kivitelezése 2
Hivatkozási szám: EKR000922092020
II.1.2)Fő CPV-kód45221250 Mélyépítési munkák alagút, akna és aluljáró kivételével
II.1.4)Rövid meghatározás: VI. szakasz: Kiegészítő információk