Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Specializuota programinė įranga mobiliųjų įrenginių ekspertinių tyrimų atlikimui
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas48517000 Informacinių technologijų programinės įrangos paketai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)48517000 Informacinių technologijų programinės įrangos paketai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
GrayKey Premium Offline Fixed Location arba lygiavertė programinė įranga su 12 mėn. techniniu palaikymu, 1 vnt.